Medal Michała na Grand Prix Juniorów i Młodzików w Suwałkach

W dniach 10-12 marca 2017 r.   w Suwałkach rozegrany został kolejny turniej rangi Grand Prix Polski. Nasz klub reprezentowali najlepsi młodzicy Michał Kosztyło, Wiktor Grzyb, Konrad Krystek, Joanna Szerszeń i Aleksandra Szela. Tradycyjnie najlepsze wyniki zaliczyły nasze pary deblowe.  Michał Kosztyło występujący w parze z zawodnikiem z Nowej Dęby Jakubem Suszyńskim w  grze podwójnej chłopców zajął trzecie miejsce natomiast Konrad i Wiktor zajęli dalsze miejsce. Kolejnym startem naszych zawodników są Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw które odbędą się pod koniec tygodnia w Kępnie. Województwo reprezentować będą Michał Kosztyło i Wiktor Grzyb. Asia i Ola zakończyły występ na rozgrywkach grupowych.