
Znakomite wieści z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie rozegrano Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2026 w badmintonie !
Filip Żegleń (UKS Orbitek Straszęcin) w parze z Hanną Szulską (UKS Hubal Białystok) zdobyli brązowy medal w grze mieszanej U17 (XD). To ogromny sukces i potwierdzenie świetnej formy obojga zawodników.
Duet od początku prezentował znakomitą dyspozycję, waleczność i pełne zaangażowanie. W ćwierćfinale para rozstawiona z numerem [3/4]pewnie pokonała Szymona Sylkę i Zuzannę Baran 21:11, 21:8, zapewniając sobie miejsce w strefie medalowej. Medal, który cieszy podwójnie.
Brąz OOM to efekt:
– konsekwentnej pracy,
– sportowego charakteru,
– talentu i determinacji zawodników.
Serdeczne gratulacje dla Filipa i Hani za znakomitą postawę na kortach!
Podziękowania dla trenerów
Wyrazy uznania kierujemy również do trenerów:
– Dominika Ziętka,
– Pawła Lenkiewicza, za profesjonalne przygotowanie, codzienną pracę i wsparcie na każdym etapie sportowego rozwoju.
Jesteśmy dumni z Waszego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów!


