ZŁOTY MEDAL FILIPA ŻEGLENIA NA YONEX POLISH MASTERS 2026!

W dniach 29–31 maja 2026 r. w Białymstoku odbył się prestiżowy turniej Yonex Polish Masters – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U17, w którym rywalizowało ponad 130 zawodników z 9 państw. Z ogromną dumą informujemy, że zawodnik UKS Orbitek Straszęcin – Filip Żegleń sięgnął po złoty medal w grze mieszanej, występując w parze z [...]

Read more

Sukcesy w Medyce

W dniach 18-20.01.2018r w Medyce odbył się Międzynarodowy Turniej „VICTOR POLISH YOUTH” w badmintonie. Do turnieju  przystąpiło 91 zawodników z takich krajów jak: [...]

Mikołaj Krystek najlepszy w Szczucinie

15 stycznia 2018 r. w Szczucinie odbył się IX Otwarty Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Badmintonie. Ta sportowa impreza co roku przyciąga mnóstwo gości. [...]

Trzy medale Mistrzostw Polski w Lubinie i Kępnie dla „Orbitka”

W dniach 15-17.12.2017 r. w Lubinie i Kępnie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w badmintonie we wszystkich kategoriach młodzieżowych. W sumie udział wzięło 388 [...]

Srebrny medal miksta Dydyński/Skrzek w „Grand Prix Gold”

W dniach 17-19.11.2017 roku w Suchedniowie k/Kielc odbył się Turniej „Grand Prix Gold” Juniorów Młodszych (U-17) i Młodzików Młodszych (U-13) w badmintonie. W [...]