ZŁOTY MEDAL FILIPA ŻEGLENIA NA YONEX POLISH MASTERS 2026!

W dniach 29–31 maja 2026 r. w Białymstoku odbył się prestiżowy turniej Yonex Polish Masters – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U17, w którym rywalizowało ponad 130 zawodników z 9 państw. Z ogromną dumą informujemy, że zawodnik UKS Orbitek Straszęcin – Filip Żegleń sięgnął po złoty medal w grze mieszanej, występując w parze z [...]

Read more

Dwa medale dla „Orbitka” na „Mazovia CUP”

W dniach 14-16.10.2016 r. w Zielonce k/Warszawy odbył się Międzynarodowy Turniej w badmintonie „MazoviaCup” . W imprezie udział wzięli zawodnicy z Białorusi, Niemiec [...]

Medale naszych zawodników na turnieju w Żyrakowie

W dniu 08.10.2016 w hali sportowej przy ZSP w Żyrakowie odbył się pierwszy w tym sezonie Ogólnopolski Turniej Młodzików (U-15) i Młodzików Młodszych (U-13) w [...]

Brązowy medal Michała w Grand Prix Gold w Lubinie

W dniach 1-2.10.2016r. w Lubinie odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych w tym sezonie Turniej „Grand Prix Gold” w kategorii Junior (U-19) i Młodzik (U-15) w [...]

Srebro Magdy w Grand Prix Juniorów Młodszych w Suchedniowie

W dniach 16-18.09.2016 r. w Suchedniowie został rozegrany XII Międzynarodowy Turniej badmintona o „Puchar Gór Świętokrzyskich”. Zawody odbyły się w kategoriach [...]