Straszęcin - Turniej Badmintona Juniorów Młodszych

Drugiego października znowu królował badminton w Straszęcinie. Na turniej juniorów młodszych zjechali zawodnicy następujących klubów: KKS Ruch Piotrków Trybunalski, MKS Orlicz Suchedniów, MKS Stal Nowa Dęba, OŚAZS Kielce, UKS 15 Kędzierzyn-Koźle, UKS KIKO Zamość, UKS Krynice, UKS Lotka Kraków, UKS Orbitek Straszęcin i UMKS Ruch Piotrków Trybunalski. Singiel chłopców:
Pierwsze miejsce zdobył Damian Broj UKS 15 Kędzierzyn Koźle. Drugie miejsce zajął Rafał Skrzek Orbitek Straszęcin. Trzecim miejscem podzieli się Piotr Typiak i Dawid Miszczyszyn obaj z UKS KIKO Zamość.
Singiel dziewcząt:
Pierwsza była Agata Świst UKS KIKO Zamość. Drugie miejsce wywalczyła Joanna Stobiecka MKS Orlicz Suchedniów. Trzecie miejsca zajęły Dorota Ostalczyk UMKS Ruch Piotrków Trybunalski oraz Paulina Piątek OŚAZS Kielce.
Debel chłopców:
Damian Broj i Rafał Skrzek zdobyli pierwsze miejsce zwyciężając w finale Dawida Miszczyszyna i Piotra Typiaka. Trzecie miejsca zdobyli Daniel Chorab z Mateuszem Czachorem oraz Bogdan Sipiora z Damianem Szerszeniem.
Debel dziewcząt:
Joanna Stobiecka i Agata Świst pokonały w finale Małgorzatę gąskę i Agnieszkę Łapińską. Trzecie miejsce zajęły pary Paulina Piątek, Aleksandra Wikło oraz Marta Krasoń, Ada Mendrek.
Mixt:
Pierwsze miejsce zajęła para Mateusz Czachor Agnieszka Łapińska, drugie para Daniel Chorab Małgorzata Gąska.