Drużynowi Mistrzowie Polski UKS-ów – 2003/2004

W drużynowym turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych, rozegranym w Głubczycach w dniach piątym i szóstym czerwca 2004 roku, nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce. Tym samym powtórzyli sukces z 2003 roku na turnieju w Łęcznej. Zarówno na turnieju w Głubczycach jak i wcześniej w Łęcznej chłopcy grali w składzie: Przemysław Urban, Damian Szerszeń, Michał Zaucha i Wojciech Buczyński. Drugie miejsce zajęła drużyna UKS Trójka Głubczyce, a trzecie UKS Piast Głubczyce.
Dziewczęta w turnieju głubczyckim zajęły trzecie miejsce. W Łęcznej były drugie. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z UKS Piast Głubczyce, drugie z UKS Iskra Babimost.
W sezonie 2003/2004 Orbitek zajął drugie miejsce w klasyfikacji Uczniowskich Klubów Sportowych. Pierwsze miejsce zajął UKS SP 15 Kędzierzyn Koźle, a trzecie UKS Piast Głubczyce.