Mazovia Junior Cup 2005

Z trzydniowego turnieju Mazovia Junior Cup 2005 nasi zawodnicy wrócili w pełni usatysfakcjonowani.Rafał Skrzek z Damianem Brojem (UKS 15 Kędzierzyn Koźle) zajęli pierwsze miejsce w deblu juniorów młodszych pokonując w finale parę deblistów Kiko Zamość Piotra Typiaka i Dawida Miszczyszyna. W drodze do finału pokonali następujące pary: Paweł Ćwiek - Piotr Witkowski, Aleksander Przybylski - Kristian Żebrowski, Kristianis Benusis - Davis Mintiks (Łotwa), Damian Gołębiewski - Jakub Pełkowski.W deblu młodzików Przemek Urban z Mateuszem Dubowskim (LUKS Badminton Choroszcz) zajęli pierwsze miejsce w finale pokonując Tomasza Personę i Krzysztofa Glijera (obaj MKS Orlicz Suchedniów).Dawid Gąsior z Kamilem Krukowskim (MKS Stal Nowa Dęba) zajęli drugie miejsce. W finale przegrali w zaciętym trzysetowym meczu z parą duńską (Sartrup Kasper, Lars Rutz Nielsen).Trzecie miejsca zajęli Wioleta Konieczna z Moniką Żarów (MKS Stal Nowa Dęba) w deblu juniorek, Rafał Skrzek w singlu juniorów młodszych i Przemek Urban w singlu młodzików (mecz o finał przegrał w trzysetowym pojedynku z Denisem Grachevem - Rosja).Dwa piąte miejsca zajął Sławek Gąsior w singlu oraz w deblu razem z Krzysztofem Kaczorem (MKS Stal Nowa Dęba). Zapraszamy do galerii zdjęć.