Brązowy medal Magdy w Mistrzostwach Polski Juniorów w Białymstoku

W rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Polski Juniorów brązowy medal w grze podwójnej zajęła Magdalena Machnik w parze z Kornelią Marczak z UKS Plesbad Pszczyna. Magda zajęła również piąte miejsce w grze mieszanej występując wspólnie z Rafałem Markowiczem z UKS Orliki Ropica Polska. Druga nasza zawodniczka Anita Mielniczek występująca w turnieju po bardzo ciężkiej kontuzji zajęła dwukrotnie piąte miejsce w grze podwójnej dziewcząt i mieszanej.Medal Magdy był jednym z czterech zdobytych przez zawodników z Podkarpacia na mistrzostwach.
 
<FOTO>

Miejmy nadzieję że nasze obydwie zawodniczki które będą reprezentować nasze województwo podczas drużynowych Mistrzostw Polski  osiągną jeszcze lepszy wynik. Gratulujemy i czekamy na dobre wieści z Białegostoku. 

Licznik odwiedzin