Warsaw Open - badminton

Dziesiątego października 2004 Przemysław Urban walczył w turnieju młodzików Warsaw Open, zajął w nim drugie miejsce. W finale przegrał z Mateuszem Dubowskim 0:2 (5:15 8:15). Trzecie miejsce zajął Michał Kozłowski LUKS Księżyno zwyciężając Mateusza Staniszewskiego 2:0 (15:7 15:10). Przemek, w drodze do finału pokonał następujących zawodników:
Jakub Michniewicz UKS Hubal Białystok 2:0 (15:12 15:9),
Jakub Królak UWKS WAT Warszawa 2:0 (15:1 15:1),
Tomasz Skopek SKS Tramp Orneta 2:0 (15:4 15:3),
Krzysztof Glijer MKS Orlicz Suchedniów 2:1 (12:15 15:8 15:12),
i Michał Kozłowski LUKS Księżyno 2:1 (13:15 15:6 15:5).
W turnieju dobre wrażenie zrobił Tomasz Persona MKS Orlicz Suchedniów, który w walce o miejsce w pierwszej czwórce uległ Mateuszowi Dubowskiemu 1:2 (15:17 17:15 7:15).
Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Martyna Poprzeczko LKS Naprzód Zielonki, drugie Justyna Pasternak UKS Piast Głubczyce, trzecie Żaneta Zalewska LUKS Księżyno a czwarte Paulina Owczarczuk LUKS Księżyno.