Badminton w Sochocinie

W rozegranym Krajowym Turnieju Juniorów i Juniorów Młodszych w Sochocinie (20.02.2005) pierwsze miejsce w grze podwójnej juniorów zajął debel Dawid Gąsior, Kamil Krukowski (Stal Nowa Dęba).W grze podwójnej juniorów młodszych debel Rafał Skrzek, Damian Broj (UKS 15 K-Koźle) również zajęli pierwsze miejsce pokonując w finale inną parę z Podkarpacia Mateusz Czachor, Daniel Chorab (Stal Nowa Dęba)Piąte miejsce w grze mieszanej juniorów młodszych zajęła para Karolina Buczyńska, Paweł Zaucha, która przegrała mecz o wejście do strefy medalowej z mixtem Daniel Chorab (Stal Nowa Dęba), Agnieszka Łapińska (KIKO Zamość).Piąte miejsce w grze pojedynczej juniorów młodszych zajął Rafał Skrzek, a w grze podwójnej debel chłopców Mateusz Ciurkot, Paweł Zaucha.