Rafał Skrzek pierwszy w trzeciej rundzie Kason Race

Dziewiętnastego marca 2005 juniorzy młodsi rozegrali trzecią rundę Kason Race. Tym razem świetnie się spisał Rafał Skrzek, który wraca do wysokiej formy.
Rafał wygrał turniej singla pokonując w finale Piotra Typiaka (Kiko Zamość), pokonał go w zaciętym trzysetowym pojedynku (15:9 12:15 15:13). W fazie grupowej turnieju Rafał rozprawił się z Michałem Suskim (niestowarzyszony) i Pawłem Ćwiekiem (SKB Harcownik Warszawa). W rundzie pucharowej pokonał Jakuba Pełkowskiego (MUKB MDK Płock) i Kristiana Żebrowskiego (UKS Hubal Białystok).W deblu Rafał razem z Damianem Brojem (UKS 15 Kędzierzyn-Koźle) zajęli trzecie miejsce. Mecz o finał przegrali ze zwycięzcami turnieju debla Damianem Gołębiewskim i Jakubem Pełkowskim (obaj MUKB MDK Płock).W deblu dziewcząt Karolina Buczyńska z Marceliną Zauchą zajęły drugie miejsce. W finale przegrały z Małgorzatą Gołębiewska i Anną Suwald (AZS UW Warszawa) 2:15 7:15.W mixcie Karolina Buczyńska i Paweł Zaucha zajęli trzecie miejsce. W półfinale przegrali z Agnieszką Łapińską i Mateuszem Czachorem.