Rafał Skrzek z Damianem Brojem mistrzami Polski!

Rafał w raz z Damianem Brojem zdobyli złoty medal OOMŁ w ćwierćfinale pokonując po trzysetowym pojedynku debel Płocka (Gołębiowski, Pełkowski), w półfinale również po trzech setach pokonali debel z Nowej Dęby (Czachor, Chorab).W finale pokonali w dwóch setach zawodników Stali Sulęcin (Bednarz, Cichomski). Zdobywcami brązowego medalu zostali zawodnicy z Nowej Dęby (Mateusz Czachor, Daniel Chorab).Niestety odnowiona kontuzja stopy Rafała i przeziębienie z jakim się zmagał do soboty nie pozwoliły na odniesienie sukcesu w grze pojedynczej, w której przegrał z późniejszym zwycięzcą olimpiady Adrianem Dziółko z Kielc. Na pocieszenie zostaje fakt, że Rafał mimo kontuzji i choroby stoczył z Adrianem bardzo dobre spotkanie.
Srebrny medal w mixcie zdobyła para Mateusz Czachor (MKS Stal Nowa Dęba), Agnieszka Łapińska (Kiko Zamość.