Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików

(17.05.2006 r.) W dniach 12-14 Maja Choroszcz gościła najlepszych młodych badmintonistów podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Badmintonie. W zawodach startowało 48 dziewcząt i 48 chłopców z całego kraju.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, sędziowskim oraz sportowym, co zgodnie podkreślali trenerzy, działacze oraz zawodnicy. Organizatorzy postarali się o bardzo cenne nagrody dla najlepszych zawodników, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety. Wartość zebranych od sponsorów nagród wyniosła około 5 tysięcy złotych. Organizatorzy Mistrzostw Polski z Choroszczy mogą być stawiani za wzór innym. Udanie wypadli nasi zawodnicy. Brązowy medal zdobył Michał Zaucha który w półfinale uległ po zaciętej walce zawodnikowi z UKS Badminton Sławno. Pechowo V miejsce zajęła Justyna Zacha która w walce o medal uległa zawodniczce z UKS Księżyno rozstawionej z numerem 1 Paulinie Owczarczuk.
Punktowane miejsca IX - XII zajęli Buczyński Wojciech i Mierzwa Kinga.