Mistrzostwa Polski w Kobylnicy

(18.04.2007 r.)Dużym sukcesem zakończył się udział zawodników Orbitka na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Słupsku.

Rafał w parze z Damianem Brojem z UKS 15 K-Koźle zdobyli brązowy medal przegrywając mecz półfinałowy z deblem Łukasz Barszczewski (LKS Naprzód Zielonki) / Maciej Ociepa BKS (Kolejarz Częstochowa). Druga para deblowa Sławomir Gąsior / Paweł Kopiczko (UKS 15 Kędzierzyn Koźle) zajęła również wysokie 5 miejsce przegrywając po zaciętej walce z Damianem i Rafałem. Niestety regulamin sportowy nie przewiduje rozstawień takich samych par kombinowanych z różnych klubów. Pechowo Rafał i Sławek zakończyli rywalizację w grze pojedynczej zajmując miejsca 8-16 przegrywając z późniejszymi finalistami. Rafał przegrał z Maciejem Kowalikiem (MKS Piast Słupsk) który zdobył złoty medal, a Sławek z Adrianem Wasilewskim (Mazovia Płock) srebrnym medalistą mistrzostw. Udane występy zaliczyli również wychowankowie naszego klubu. Srebrny medal w mixcie w turnieju młodzieżowców zdobył Dawid Gąsior a brązowy w grze podwójnej Wioleta Konieczna. Obydwoje występują w barwach Stali Nowa Dęba ze względu na udział w rozgrywkach ligowych.