Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

( 14.12.2007 r.) Na rozegranych w Suwałkach Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych nasze dziewczęta zdobyły brązowy medal. Zespół wystąpił w składzie: Foryt Agata, Szerszeń Patrycja, Stefańska Kinga, Zaucha Justyna. Dziewczęta pokonały kolejno: UKS Księżyno 3-2, UKS Hubal Białystok 3-1, UkS 15 Kędzierzyn Koźle 3-0. Niestety po zaciętych pojedynkach przegrały mecze o wyższe miejsca z UKS KIKO Zamość i Technikiem Głubczyce. Chłopcy również po bardzo trudnych pojedynkach zajęli V miejsce. W swoich meczach przegrali z Orliczem Suchedniów 0-3 i MKS Lednik Miastko 1-3 a pokonali UKS 2 Wesoła 3-1, Spartakusa Niepołomice 3-2, i Technika Głubczyce 3-0. Mistrzem Polski w kategorii chłopców został Orlicz Suchedniów, a w kategorii dziewcząt Technik Głubczyce.