Sukcesy w Suchedniowie

Sukcesy w dniu 1.03.2008 zanotowali nasi zawodnicy na Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych w Suchedniowie. W grze podwójnej dziewcząt Agata Foryt i Patrycja Szerszeń zajęły trzecie miejsce przegrywając w półfinale z parą Anna Bojanek / Magdalena Gałek (KIKO Zamość / Orlicz Suchedniów), które zwyciężyły w turnieju. Para Wojciech Buczyński / Paweł Książek również zajęła trzecie miejsce w grze podwójnej chłopców ulegając w półfinale triumfatorom turnieju Krzysztofowi Glijerowi Pawłowi Przyjemskiemu (Orlicz Suchedniów). W grze mieszanej w pierwszej czwórce znalazły się dwie pary z naszego klubu. Drugie miejsce zajęła para Zaucha Michał / Justyna Zaucha, a trzecie Drożdż Michał / Agata Foryt. Obie nasze pary pokonał mixt Katarzyna Borys (KIKO Zamość) / Filip Przyjemski (Orlicz Suchedniów).
W grach pojedynczych piąte miejsca zajęła dziewczęta Justyna Zaucha. W meczu o półfinał obie uległa starszej koleżance z Zamościa Katarzynie Borys późniejszej finalistce w grze pojedynczej dziewcząt. Turniej jak to zwykle w Suchedniowie stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy a każdy uczestniczący w turnieju klub pamiątkową statuetkę NIKE.