Srebro Michała i Justytny

(15.05.2008 r.) Srebrny medal zdobył nasz mixt Justyna Zaucha / Michał Zaucha, którzy ulegli w finale parze Mateusz Dubowski (Hubal Białystok) / Martyna Poprzeczko (Naprzód Zielonki), a 5 miejsce zajął Wojtek Buczyński występujący wspólnie z Anną Moskal UKS Sokół Ropczyce.

W pozostałych grach nasi zawodnicy zdobyli punkty liczące się do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Patrycja Szerszeń i Agata Foryt zajęły 5 miejsce w grze podwójnej dziewcząt przegrywając mecz o strefę medalową z mistrzyniami olimpiady Magdaleną Gałek (Suchedniów) i Anną Bojanek (Zamość), 9 miejsce zajęła para Ola Bronikowska / Marta Pękala. Również nasz debel Wojciech Buczyński / Paweł Książek nie sprostał w grze o medal wicemistrzom olimpiady Przemkowi Urbanowi (Kędzierzyn Koźle)/ Pawłowi Pietryji (Pszczyna). Naszym zawodnikom podczas turnieju towarzyszył Rafał Skrzek reprezentujący aktualnie UKS 15 Kędzierzyn Koźle wspierając ich radą i dobrym kibicowaniem. Nadmienić należy, że Rafał na Mistrzostwach Polski Juniorów w Płocku zdobył dwa srebrne medale w grze pojedynczej i podwójnej. Nasz klub w klasyfikacji klubowej zajął 5 miejsce.