Turniej Masters 2008 w Straszęcinie

W dniu 27.12.2008 r. w nowo wyremontowanej hali w Straszęcinie odbył się świąteczny Turniej Masters 2008 w badmintonie. W turnieju udział wzięli najlepsi zawodnicy z Podkarpacia w poszczególnych kategoriach wiekowych. Oczywiście w zawodach nie mogło zabraknąć naszych zawodników. W najmłodszej kategorii wiekowej - Dzieci kolejny raz swoją wyższość udowodniła Agniesia Szymaszek wygrywając wszystkie swoje pojedynki bez straty seta i ostatecznie zajmując I miejsce. Potwierdziła tym samym swoją dominację w województwie. Również druga nasza reprezentantka w tym przedziale wiekowym Marlena Marć spisała się bardzo dobrze zajmując IV miejsce. W kategorii Młodzik wśród dziewcząt najlepiej spisała się Anita Mielniczek zajmując III miejsce, natomiast wśród chłopców Rafał Gurga po dobrym meczu przegrał w finale z wyżej notowanym Szymkiem Malikiem z Tarnobrzega zajmując II miejsce. W kategorii Junior Młodszy wśród dziewcząt na III miejscu sklasyfikowana została Katarzyna Gruszka, natomiast wśród chłopców Michał Zaucha wygrywając wszystkie pojedynki zajął I miejsce a Wojtek Buczyński znalazł się na najniższym stopniu podium.
Pozostali nasi zawodnicy grający w tym turnieju spisali się na miarę swoich możliwości.