Kolejne sukcesy naszych zawodników

8 października w Ropczycach nasi zawodnicy wystąpili w kolejnym turnieju seniorów i młodzików. Bardzo dobrze zaprezentował się grze podwójnej Mateusz Ciurkot, który w tym sezonie występuje z Michałem Zachewiczem AZSUW Warszawa.  Mateusz ze swoim partnerem uległ parze Mateusz Dubowski / Patryk Szymoniak z Białegostoku.   W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Anna Moskal, która w finale pokonała Emilię Goldwasser. Trzecie miejsce zajęła Dominika Pyrc. Również w grze podwójnej nasze zawodniczki okazały się najlepsze zwyciężając parę Izabela Tomczyk/ Emilia Goldwasser. Trzecie miejsce zajęła Karolina Buczyńska występująca wspólnie z Martyną Persona z Suchedniowa.  W grze mieszanej Kinga Stefańska występująca w parze z Sebastianem Sado pokonała w finale Mateusza Czachora i Izabelę Tomczyk z Nowej Dęby. Występujący w tej kategorii również Mateusz Ciurkot z Martyną Personą zajął trzecie miejsce podobnie jak nasza młoda para mixtowa Konrad Zaucha / Katarzyna Gruszka. W kategorii młodzików Kamil Michałek po zaciętym meczu uległ Michałowi Bieni z Przemyśla w trzech setach. Patryk Michałek zajął trzecie miejsce. Także w grze podwójnej Kamil występujący ze swoim bratem Patrykiem zajął drugie miejsce. Miejmy nadzieję, że wkrótce nasi zawodnicy zamienią się miejscami z zawodnikami z Przemyśla. Trzecie miejsce w grze podwójnej młodzików zajął również nasz zawodnik Jakub Kufel występujący z zawodnikiem z Nowej Dęby Rafałem Lejko. Zacięty pojedynek w grze podwójnej dziewcząt w kategorii młodzików zakończył turniej w Ropczycach. W finale Paulina Wilczyńska występująca wspólnie z Magdaleną Golenia z Ropczyc uległy bardzo dobrze grającej parze z Nowej Dęby Mycek / Róg.