Występ najmłodszych w Nowej Dębie

5 listopada 2011 roku Nowa Dęba gościła najlepsze zawodniczki i zawodników z ośmiu klubów województwa podkarpackiego w kategorii dzieci rozegrany został pierwszy w sezonie 2011/2012 Wojewódzki Turniej Dzieci w badmintonie w grach pojedynczych. ("> Youtube - rozpoczęcie turnieju). W zawodach wzięli udział dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2001 roku i młodsi.

Turniej swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz z terenu powiatu tarnobrzeskiego i lokalnych.Otwarcia turnieju dokonał Poseł Mirosław Pluta. Nasi zawodnicy robiący coraz większe postępy zanotowali bardzo dobry występ. W grze pojedynczej dziewcząt Ania Stasiowska i Klaudia Świątek zajęły trzecie miejsca. Natomiast w kategorii chłopców trzech naszych zawodników znalazło się na podium. Pierwsze miejsce zajął Patryk Michałek drugie Michał Kosztyło a trzecie Wiktor Grzyb wspólnie z zawodnikiem z Przemyśla Patrykiem Kordkiem. Z naszego klubu dobry występ zanotowali również: Tomasz Giermata, Sebastian Szymaszek, Sebastian Gasior, którzy zajęli dziewiąte miejsce oraz Jakub Kusza, który był siedemnasty.  Mamy nadzieję, że na kolejnym turnieju, który zostanie rozegrany również w Nowej Dębie 26.11.2011 R. wyniki będą jeszcze lepsze.