Najmłodsi coraz lepsi

Ponownie w Nowej Dębie z udziałem 36 zawodniczek i zawodników z pięciu klubów województwa podkarpackiego rozegrany został drugi w sezonie 2011/2012 Wojewódzki Turniej Dzieci w badmintonie w grach pojedynczych. W zawodach wzięli udział dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2001 roku i młodsi a wśród oficjeli znaleźli się przedstawiciele władz oświatowych oraz orz samorządowych, co stało się już tradycją na turniejach w Nowej Dębie. Na turnieju zorganizowano stoisko firmy "Kumpoo" reprezentowane przez Artura Tukendorfa z Krakowa. Podobnie jak na poprzednim turnieju nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie. W grze pojedynczej dziewcząt Klaudia Światek dotarła tym razem już do finału pokonując w półfinale Aleksandrę Michalczuk z Nowej Dęby. Trzecie miejsce ponownie przypadło Ani Stasiowskiej. W Grze pojedynczej chłopców kolejność bez zmian. Pierwsze miejsce zajął Patryk Michałek, drugie Michał Kosztyło a trzecie Wiktor Grzyb.   Pozostali nasi zawodnicy również bardzo ostro walczyli o dobre miejsca. Piąte miejsca zajęli Sebastian Gąsior i Joanna szerszeń, a dziewiąte Sebastian Szymaszek, Tomasz Giermata i Konrad Krystek. Wszyscy, którzy stanęli na podium zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami ufundowanymi przez organizatora i Podkarpacki Związek badmintona.