Singiel dla Rafała, mikst dla Magdy !!!

rafmich25 lutego 2012 r w hali Zespołu Szkół Publicznych w Straszęcinie odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych. W turnieju udział wzięły kluby z: Nowej Dęby, Ropczyc, Mielca, Przemyśla, Ropicy Polskiej, Krakowa, Niepołomic, Widełki, Tarnobrzega, Suchedniowa i Straszęcina. Nasi zawodnicy nie mieli sobie równych w dwóch kategoriach.

Gra pojedyncza mężczyzn to kolejny triumf Rafała Gurgi, który swoją grą udowadnia, że zasługuje na miano jednego z faworytów do wygrania Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na przełomie czerwca i lipca. Natomiast gra mieszana padła łupem nowo powstałego, bardzo obiecującego miksta: Magdalena Machnik i Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba). Brązowy medal zdobył taki sam, jeśli chodzi o przynależności klubowe mikst: Gabriela Ślisz / Ernest Ścipień (Stal Nowa Dęba). Rafał pod nieobecność swojej partnerki mikstowej Joanny Stanisz, zagrał debla z młodszym od siebie aż o 6 lat, Michałem Kosztyło. Swoją grą przyciągnęli uwagę wszystkich zawodników i kibiców. Warto również wspomnieć, że dotarli do ćwierćfinału turnieju.