Medale młodzików w Nowej Dębie

48 zawodniczek i zawodników  z jedenastu klubów województwa podkarpackiego wystartowało w  Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików w badmintonie w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych, pod honorowym patronatem Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Pana Zygmunta Cholewińskiego.  WYNIKI - GRY POJEDYNCZE GRY PODWÓJNE.

Złoty medal w grze podwójnej z zawodniczką Sokoła Ropczyce Magdaleną Golenia zdobyła Paulina Wilczyńska która również zdobyła srebrny medal w grze mieszanej z Jakubem Kuflem. Brązowe medale zdobyli w walce o 2 lata  starszymi kolegami niedawni medaliści w kategorii dzieci  : Patryk Michałek w grze pojedynczej i podwójnej  oraz Wiktor Grzyb i Michał Kosztyło w grze podwójnej. W klasyfikacji medalowej nasz klub zajął trzecie miejsce zdobywając 1 złoty medal, 1 srebrny medal i 2 brązowe medale. Klasyfikację medalową wygrał MKS Stal Nowa Dęba: 2 złote i 2 srebrne medale, na drugim miejscu uplasował się UKS Start Widełka: 2 złote medale, 1 brązowy medal. Wszyscy, którzy stanęli na podium dla zwycięzców zostali nagrodzeni dyplomami i medalami (ufundował Urząd Marszałkowski w Rzeszowie) oraz upominkami i nagrodami rzeczowymi (zorganizowali działacze sekcji badmintona MKS Stal Nowa Dęba oraz Podkarpacki Związek Badmintona), a wręczali je: Wicestarosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon, Szef Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie Bogdan Gunia i Wiceprezes MKS Stal Nowa Dęba Wojciech Śmiech oraz członek Zarządu Podkarpackiego Związku Badmintona Mariusz Bienia.