Dobry występ w Zamościu

gabi100W dniu 23.02.2013r. w Zamościu odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie. Oprócz zawodników gospodarzy czyli KIKO Zamość udział w zawodach wzięli badmintoniści z:  Ropicy Polskiej, Niepołomic, Garwolina, Warszawy, Ostrówka oraz Straszęcina. Nasz klub  reprezenowały tradycyjnie w tej kategorii wiekowej trzy zawodniczki: Magdalena Machnik, Anita Mielniczek oraz Gabriela Ślisz. Dwa brązowe medale przypadły Anicie Mielniczek. Anita w grze podwójnej w parze z koleżanką klubową Gabrielą Ślisz w decydującym meczu o finał

uległy nieznacznie po trzysetowym pojedynku  wyżej notowanej parze z Niepołomic Emilia Jaworska/Edyta Mietła, natomiast w grze mieszanej mikst Anita Mielniczek/Krystian Chrząścik (Ropica Polska) musiał uznać wyższość dwóch mikstów z Warszawy, ostatecznie plasując się na trzecim stopniu podium. W grze podwójnej dziewcząt bezkonkurencyjny okazał się nowo powstały debel Magdalena Machnik/Kamila Morawska (Niepołomice). Badmintonistki te wygrały wszystkie swoje pojedynki  bez straty seta, tym samym kończąc  turniej na najwyższym stopniu podium.