Udany start w Grand Prix w Płońsku

W Płońsku rozegrany został kolejny w tym sezonie Turniej Grand Prix Polski w badmintonie w kategorii Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. I tym razem nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i uzyskali dobre wyniki.  <WYNIKI> W grze mieszanej trzecie, bardzo dobre miejsce wywalczyła Agnieszka Szymaszek z  Patrykiem  Kopciem (Stal Nowa Dęba) /  a na miejscu piątym uplasował się mixt Kamil Michałek / Izabela Jako (UKS Orliki Ropica Polska). Był to pierwszy start tych par po długiej przerwie ale napawający dużą nadzieją przed kolejnymi zawodami.

W kategorii młodzików młodszych grze podwójnej młodzików młodszych bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel chłopców: Wiktor Grzyb / Michał Kosztyło który w finale nie sprostał przeciwnikom ze względu na kontuzję Wiktora. Michał Kosztyło zajął również wysokie drugie miejsce w grze pojedynczej. Miejmy nadzieję ze kolejne starty będą jeszcze bardziej owocne. 

Licznik odwiedzin