Udana wyprawa do Zamościa

gabb100Bardzo udany występ odnotowali zawodnicy naszego klubu podczas Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików Młodszych w Zamościu. <FOTO> Ekipa wystąpiła  w składzie Gabriela Fluder, Joanna Szerszeń, Aleksandra Szela, Konrad Krystek, Michał Kosztyło, Filip Czerwiec  pod wodzą trenera Rafał Kosztyło. W grze pojedynczej chłopców zwyciężył Michał Kosztyło a trzecie miejsce zajął Konrad Krystek, w grze pojedynczej dziewcząt zwyciężyła Gabriela Fluder a trzecie miejsce zajęła Joanna Szerszeń.

 Również w grach podwójnych zwyciężali nasi zawodnicy: w grze podwójnej dziewcząt  Gabriela Fluder / Klaudia Kostrzycka (MKS Stal Nowa Dęba) , w grze podwójnej chłopców Konrad Krystek / Jakub Suszyński (MKS Stal Nowa Dęba) natomiast w grze mieszanej nasza para Konrad Krystek / Joanna Szerszeń zajęli drugie miejsce. Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się poza podium. Zdobyte punkty są bardzo cenne w perspektywie kwalifikacji do mistrzostw Polski. 

Licznik odwiedzin