Srebrny medal Michała i Wiktora w IMPMMŁ w Głubczycach

Srebrny medal w grze podwójnej zdobyli nasi młodzicy młodsi Wiktor Grzyb i Rafał Kosztyło podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych rozegranych w dniach 22-24.05.2015 r. w Głubczycach. Nasi medaliści pokonali w drodze do finału wszystkich przeciwników <WYNIKI><FOTO> by w finale ulec parze z Głubczyc Jakub Mazur/Szymon Ślepecki. Wysokie piąte miejsca zdobyła Gabriela Fluder w grze mieszanej w parze z Jakubem Suszyńskim z Nowej Dęby podobnie jak Konrad Krystek w grze podwójnej również Kubą z Nowej Dęby.

Piąte miejsce w grze pojedynczej zdobył również Wiktor Grzyb ulegając w meczu o medal ze złotym medalistą Karolem Budnym z Kędzierzyna Koźla. Przed naszymi zawodnikami jeszcze dwa starty: Finał Krajowy Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Obydwa turnieje odbędą się w Białymstoku. 

Licznik odwiedzin