Małogoszcz - Turniej juniorów młodszych i młodzików

Nasi juniorzy młodsi i młodzicy 29 stycznia 2005 walczyli na turnieju badmintona w Małogoszczu. Łupem naszych zawodników padły 3 złote medale, 6 srebrnych i 2 brązowe. Dodajmy tylko, że nasza reprezentacja liczyła 12 zawodników. Single:
W singlu młodziczek Patrycja Szerszeń zajęła pierwsze miejsce, Marta Pękala drugie. Trzecim miejscem podzieliły się Aleksandra Bronikowska i Agata Foryt.
Rafał Skrzek zajął drugie miejsce za Damianem Brojem (UKS 15 Kędzierzyn Koźle).Przemysław Urban zajął drugie miejsce za Tomaszem Personą (MKS Orlicz Suchedniów). Wojciech Buczyński był dziesiąty.
Deble:
Rafał Skrzek z Damianem Brojem wygrali turniej zwyciężając w finale Mateusza Ciurkota i Pawła Zauchę. Marta Pękala i Patrycja Szerszeń zajęły pierwsze miejsce przed Aleksandrą Bronikowską i Justyną Zauchą.W deblu młodzików Wojciech Buczyński z Przemysławem Urbanem zajęli drugie miejsce za Krzysztofem Glijerem i Tomaszem Personą (MKS Orlicz Suchedniów).