Polski badminton - Andrzej Rachwał w komisji rewizyjnej

Dzisiaj (8.01.2005) odbył się IX zwyczajny zjazd Polskiego Związku Badmintona. Na zjeździe wybierano zarząd Związku na następne cztery lata.
Prezesem został Michał Mirowski dotychczasowy wiceprezes. Między innymi do zarządu PZB został wybrany Prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Badmintona Roman Koterba. Prezes naszego klubu Andrzej Rachwał został wybrany do Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Badmintona. Ponadto nasi działacze zostali wyróżnieni i odznaczeni na IX Krajowym Zjeździe PZBad. w Warszawie. Adam Bunio otrzymał statuetkę z lotką Polskiego Związku Badmintona.Medale PZBad. otrzymali Zygmunt Kamiński (Nowa Dęba) i Leszek Drąg (Rzeszów).Władysław Kruk (Ropczyce) odznaczony został złotą odznaką PZBad., a Andrzej Rachwał (Dębica) srebrną.Przypominamy, że 12 grudnia 2004 Adam Bunio został wybrany do Rady Trenerów przy Polskim Związku Badmintona. Skład Rady trenerów to Bożena Wołkowycka (Katowice) przewodnicząca oraz członkowie: Adam Bunio (Nowa Dęba), Przemysław Krawiec (Głubczyce), Damian Pławecki (Pszczyna).