Pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów powiatu dębickiego

Orbitek Straszęcin zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów powiatu dębickiego.
Na zdjęciu prezes klubu Andrzej Rachwał otrzymuje pamiątkowy puchar z rąk przewodniczącego Rady Powiatu Pana Stefana Bieszczada. Obok stoją prezesi klubów Wisłoki Dębica i Bobry Dębica.

Dziewiątego grudnia 2004 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy odbyło się Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Naukowych i Sportowych Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego.Miło nam poinformować, że laureatami zostały nasze szkoły oraz uczniowie.
Szkoła Podstawowa w Straszęcinie za trzecie miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Publiczne Gimnazjum w Straszęcinie za piąte miejsce w Gimnazjadzie. UKS Orbitek Straszęcin za pierwsze miejsce w rywalizacji klubów sportowych . Andrzej Rachwał - Opiekun uczniów PG w Straszęcinie (Badminton)i zawodnicy :  Rafał Skrzek, Sławomir Gąsior, Daniel Knych.
Poniżej  klasyfikacja klubów sportowych powiatu dębickiego :
1 UKS Orbitek Straszęcin 80,0
2 Wisłoka Dębica 74,0