Eliminacje młodzików do Mistrzostw Polski

W Ropczycach rozegrano eliminacje o awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików.Początkowo turniej miał się odbyć 3 kwietnia 2005, jednak ze względu na śmierć naszego nieodżałowanego papieża Jana Pawła II turniej został przełożony na dzień dzisiejszy .Do wygrania były dwa miejsca wśród dziewcząt i dwa miejsca wśród chłopców. Nasi zawodnicy zgarnęli wszystko!Udział w IMPM zapewnili sobie: Justyna Zaucha, Agata Foryt, Paweł Książek i Wojciech Buczyński.W sumie na IMPM w Kędzierzynie-Koźlu będzie walczyć siedmioro zawodników z naszego klubu: Patrycja Szerszeń, Marta Pękala, Justyna Zaucha, Agata Foryt, Michał Zaucha, Paweł Książek i Wojciech Buczyński. W tym samym dniu odbył się Turniej Młodzików o Puchar Prezesa Rzeszowskiego Okręgowego Związku Badmintona.W singlu dziewcząt zwyciężyła Patrycja Szerszeń przed Martą Pękalą. Singla chłopców wygrał Przemysław Urban (UKS 16 Rzeszów), a Wojtek Buczyński był drugi.