Kason Race - finałowa runda

W dniu 9.04.2005 rozegrano finałowy turniej z cyklu Kason Race.W singlu chłopców trzecie miejsce zajął Rafał Skrzek (przegrał z Krystianem Żebrowskim Hubal Białystok). W deblu chłopców Damian Broj z Rafałem Skrzekiem zajęli piąte miejsce, trzecie miejsce zajęła para z Nowej Dęby Daniel Chorab - Mateusz Czachor.Debel dziewcząt Marcelina Zaucha - Karolina Buczyńska zajął trzecie miejsce (przegrały z deblem Hubala Białystok Tarasewicz - Piotrowska).
W mixcie trzecie miejsce zajęła para Karolina Buczyńska - Paweł Zaucha (przegrali z parą Daniel Chorab - Małgorzata Gąska). Pierwsze miejsce zajęła para z Nowej Dęby Mateusz Czachor - Agnieszka Łapińska.W klasyfikacji końcowej Kason Race drugie miejsce zajął Rafał Skrzek (na zdjęciu razem z prezesem firmy Kason na Polskę Panem Jackiem Jagodzińskim), a 6 miejsce zajęła Marcelina Zaucha.Wyróżnieni zawodnicy otrzymali sprzęt sportowy firmy Kason.