IMPM w Kędzierzynie-Koźlu

Zawodnicy UKS Orbitek i Przemek Urban z UKS 16 Rzeszów walczyli w MP młodzików w Kędzierzynie-Koźlu.Turniej toczył się w bardzo dobrej atmosferze i był pełen niespodzianek. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili wszystkim uczestnikom dużo wrażeń poprzez umożliwienie bezpłatnego wejścia na mecze piłki siatkowej pierwszych reprezentacji Polski i Słowacji w nowej pięknej hali sportowej.O dużym pechu mogą mówić Marta Pękala i Przemek Urban którzy przegrali decydujące mecze o wejście do strefy medalowej.Marta już w pierwszej rundzie mogła sprawić niespodziankę i pokonać rozstawioną zawodniczkę z nr 2 Justynę Pasternak z Technika Głubczyce, w trzecim secie prowadziła 12:10 by ostatecznie ulec 12:13. Ostatecznie zajęła m 7-8.Natomiast Przemek nie przełamał passy przegranych pojedynków z Tomaszem Personą i uległ w walce o wejście do finału, ostatecznie zajął 5 m.
Pozostałe dziewczęta Justyna Zaucha, Szerszeń Patrycja i Agata Foryt (w decydującym meczu o wejście do ćwierćfinału uległa kontuzji nogi) uplasowały się na miejscach od 9 do 16. Chłopcom poszło trochę gorzej lecz oni będą mieli szansę zrewanżować się w przyszłym roku, szczególnie liczymy na Michała Zauchę i Wojtka Buczyńskiego.Bardzo dziękujemy organizatorom za miłe i sympatyczne przyjęcie naszej ekipy w Kędzierzynie a przede wszystkim dyrektorowi MOSiR Panu Dariuszowi Brojowi i Panu Leszkowi Drobnemu.