Dawid Gąsior brązowym medalistą na IMPJ

W dniach od 27 do 29 maja 2005 odbyły się w Głubczycach Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów.Nasz klub reprezentowali: Wioleta Konieczna, Sławomir Gąsior i Dawid Gąsior. Z województwa podkarpackiego wystąpili jeszcze zawodnicy Stali Nowa Dęba w składzie: Monika Żarów, Krzysztof Kaczor i Kamil Krukowski. W sumie nasi zawodnicy wrócili z mistrzostw z dwoma medalami brązowymi, które zdobyli Dawid Gąsior i Kamil Krukowski w grze podwójnej mężczyzn oraz Kamil Krukowski i Monika Cichoń (UKS 2 Sobótka) w grze mieszanej.Równolegle z IMPJ, w Głubczycach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W tym turnieju nasz klub reprezentowali: Magdalena Ciurkot, Magdalena Nalepa, Dominika Wolwowicz i Szczepan Pacześniak.