Złote medale Wojtka i Karoliny

(20.11.2006 r.) W Suchedniowie i Głubczycach walczyli nasi zawodnicy w krajowych turniejach o punkty do listy klasyfikacyjnej. W Głubczycach w Krajowym Turnieju Młodzików zwyciężył Wojtek Buczyński, który w finale pokonał Mateusza Świerczyńskiego UKS Orkan Przeźmierowo. Również w Głubczycach na krajowym Turnieju Seniorów wysokie trzecie miejsce zajął debel Rafał Skrzek / Damian Broj UKS 15 Kędzierzyn Koźle, w walce o wejście do finału przegrali z parą Krzysztof Maślanka / Damian Kopiczko - UKS 15 Kędzierzyn Koźle. Natomiast w Suchedniowie w Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych, Justyna Zaucha w grze pojedynczej dziewcząt zajęła wysokie drugie miejsce, w grze podwójnej dziewcząt Karolina Buczyńska / Agata Foryt zajęły również drugie miejsce, a pary Szerszeń Patrycja / Katra Kinga (MKS Stal Nowa Dęba) oraz Bronikowska Ola / Pękala Marta zajęły trzecie miejsce. W grze mieszanej Urban Przemysław (RKB Rzeszów) / Buczyńska Karolina zajęli pierwsze miejsce wygrywając w finale z gospodarzami turnieju zawodnikami Orlicza Suchedniów Przyjemski Filip / Persona Martyna. Nadmienić należy również, że w turnieju singlowym zdecydowanie zwyciężył zawodnik RKB Rzeszów Przemysław Urban.
Turniej został przeprowadzony wzorcowo, za co słowa uznania należy skierować pod adresem kolegi Stefana Pawlukiewicza.