Silesia Cup

W dniach 10-11.02.2007 na pięknej hali w Kedzierzynie Koźlu rozegrany został I Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych i Juniorów SILESIA CUP. Bardzo dobrze wypadli w nim nasi zawodnicy ktorzy osiągnęli następujące wyniki. W kategorii juniorów deble chłopców Damian Broj (UKS 15 Kedzierzyn Koźle) / Rafał Skrzek i Paweł Kopiczko (UKS 15 Kedzierzyn Koźle) / Sławomir Gąsior spotkali sie w finale turnieju eliminując we wcześniejszej fazie turnieju inne pary. W meczu finałowym zwyciężyli Rafał z Damianem. Równiez w tej kategorii w grze mieszanej trzecie miejsca zajęły pary: Przemysław Urban (RKB Rzeszów) / Karolina Buczyńska orza para Michał Zaucha / Justyna Zaucha. W kategorii juniorów młodszych w grze podwójnej dziewcząt wygrała para Bronikowska Aleksandra / Buczyńska Karolina, która w finale pokonała debel Kinga Katra (MKS Stal Nowa Dęba) / Patrycja Szerszeń. Natomiast w grze mieszanej II miejsce zajął mixt Michał Zaucha / Justyna Zaucha przegrywając w finale z parą LKS Technika Głubczyce Paweł Rojek / Aneta Wojtkowska. Trzecie miejsce zajął mixt Przemysław Urban (RKB Rzeszów) / Karolina Buczyńska.Dzięki uprzejmości działaczy UKS 15 Kedzierzyn-Koźle nasi zawodnicy mogli uczestniczyć jako kibice na meczu piłki siatkowej z udziałem drużyn Mostostalu Kędzierzyn Koźle i AZS Olsztyn. Niestety gospodarze ulegli gościom 0:3. Po meczu prawdziwa atrakcją były wspólne zdjęcia z Pawłem Zagumnym naszych zawodniczek.