Medale Mateusza i Rafała

Znakomicie spisali się nasi zawodnicy zdobywając: jeden złoty, jeden srebrny i jeden brązowy medal w kategorii młodzieżowców. W grze podwójnej złoty medal i tytuł mistrzowski wywalczyli po znakomitej, trzysetowej grze i dramatycznej końcówce, wygranej 22:20 Mateusz Ciurkot / Rafał Skrzek (UKS Orbitek) z Adrianem Dziółko (UKS 15 Kędzierzyn-Koźle) i Wojciechem Lenartowiczem (LKS Technik Głubczyce) a na dziewiątym miejscu uplasowała się para: Paweł Zaucha / Dawid Miszczyszyn (UKS Kiko Zamość). W grze mieszanej drugie miejsce, srebrny medal i tytuł wicemistrzowski wywalczył mixt: Mateusz Ciurkot / Joanna Stobiecka (MKS Orlicz Suchedniów), a na piątym miejscu uplasował się mixt: Paweł Zaucha / Anna Suwald (AZS UW Warszawa).W grze pojedynczej młodzieżowców trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Rafał Skrzek (UKS Orbitek). Jest to już 10 medal zdobyty przez Rafała w Mistrzostwach Polski od roku 2002, w którym zdobył złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w Staszowie. W grze mieszanej juniorów na piątym miejscu uplasowali się: Michał Zaucha / Justyna Zaucha, którzy bardzo pechowo przegrali mecz zapewniający im brązowy medal. Mateusz Ciurkot i Rafał Skrzek dzięki swojemu dobremu występowi uzyskali mistrzowskie klasy sportowe. Jest to już kolejny dobry występ młodzieżowców w ostatnich kliku latach. Teraz kolej na dobry występ juniorów młodszych i młodzików. Trzymamy za nich kciuki.
Słowa podziękowania kierujemy do kolegi Pawła Morawczyńskiego, który swoim doświadczeniem z zakresu rehabilitacji pomógł w przygotowaniach zawodników do ważnego występu.