Gala sportu młodzieżowego

( 9.03.2010 r.)  W Rzeszowie odbyła się II Gala Sportu Młodzieżowego, podczas której podsumowano współzawodnictwo sportu dzieci i młodzieży w województwie podkarpackim w 2009 roku. W trakcie Gali wręczono też stypendia sportowe na 2010 rok. Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi nasi zawodnicy. Roczne stypendium sportowe otrzymali: Rafał Skrzek - brązowy medalista mistrzostw Polski młodzieżowców w grze podwójnej, posiadacz mistrzowskiej klasy sportowej,członek kadry narodowej seniorów, Wojciech Buczyński - drużynowy mistrz Polski Juniorów Młodszych,uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów w Chorwacji 2009 (V m w grze drużynowej), Karolina Buczyńska - brązowa medalistka w grze mieszanej mistrzostw Polski Juniorów, Paweł Zaucha - brązowy medalista w w grze mieszanej mistrzostw Polski Juniorów, Konrad Zaucha -drużynowy mistrz Polski Juniorów Młodszych.
Ponadto stypendia otrzymali zawodnicy z Ropczyc i Nowej Dęby a wśród trenerów Adam Bunio, Rachwał Dariusz i Władysław Kruk. Gospodarzem uroczystości był Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński.
Obecnie nasi zawodnicy przygotowują się do najważniejszych imprez w roku 2010. Najbliższe to Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w marcu, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Warszawie, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnobrzegu i Mistrzostwa Polski Młodzików w Suchedniowie.