Wojewódzki Turniej Dzieci w Mielcu

W dniu 27 listopada 2010r. w hali sportowej przy Zespole szkół Publicznych Nr.13 w Mielcu odbył się kolejny Wojewódzki Turniej Dzieci w badmintonie. W zawodach udział wzięło 22 zawodników i 21 zawodniczek z całego Podkarpacia. Zawodnicy z naszego klubu byli najliczniejszą grupą wśród całej stawki (17 zawodników). Najlepiej z naszych najmłodszych badmintonistów spisali się : Paulina Wilczyńska i Patryk Michałek. Zarówno Paulina jak i Patryk dotarli do finału w swoich kategoriach ,gdzie w bardzo podobny (dramatyczny i emocjonujący) sposób przegrali swoje pojedynki kończące się dopiero w trzech setach zajmując ostatecznie II miejsca. Z bardzo dobrej strony pokazał się Jakub Kufel, który w półfinale po bardzo zaciętym meczu uległ późniejszemu zwycięzcy. Po raz kolejny warte odnotowania jest V miejsce naszego najmłodszego uczestnika na tym turnieju Michała Kosztyło.
Polecamy filmiki na youtube