Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów w Medyce

(5.12.2010 r.)   W Medyce rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów w badmintonie. W turnieju udział wzięli najlepsi zawodnicy z wyjątkiem kontuzjowanego Sebastiana Sado z UKS Sokół Ropczyce. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie dzięki obecności wielu reprezentantów kraju w kategorii juniorów. Bardzo dobrze wypadła nasza reprezentacja która zdobyła 7 medali (3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy). Złote medale zdobyli : Wojciech Buczyński w grze pojedynczej , Wojciech Buczyński /Michał Zaucha w grze podwójnej, Michał Zaucha / Justyna Zaucha w grze mieszanej. Srebrne medale zdobyli: Rafał Gurga w grze pojedynczej, Katarzyna Gruszka / Justyna Zaucha w grze podwójnej, Rafał Gurga / Konrad Zaucha w grze podwójnej. Brązowy medal zdobył mixt Katarzyna Gruszka / Konrad Zaucha. Mistrzostwa zostały przygotowane bardzo dobrze i stały na wysokim poziomie sportowym.