Straszęcin-Nowa Dęba 1:1

W dniu 19.02.2011r. w hali sportowej w Nowej Dębie odbył się kolejny Wojewódzki Turniej Dzieci w badmintonie. W zawodach wzięło udział 18 zawodników i 17 zawodniczek z całego Podkarpacia. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej ekipy która pojawiła się w 12- osobowym składzie.
Po raz kolejny nasi najmłodsi badmintoniści pokazali, iż należą do ścisłej czołówki w województwie w swojej kategorii wiekowej. Z udziałem naszych zawodników odbyły się dwa finały. Najpierw Paulina Wilczyńska po niezwykle zaciętym trzy-setowym pojedynku pokonała Natalię Róg z Nowej Dęby i po raz kolejny zwyciężyła w Turnieju Dzieci , natomiast wśród chłopców Jakub Kufel nie sprostał rewelacyjnemu tego dnia Rafałowi Lejko z Nowej Dęby i ostatecznie zajął drugie miejsce. Trzecie miejsca przypadły dla Magdaleny Słyś oraz Patryka Michałka. Patryk w meczu o finał nieznacznie, po dramatycznym i emocjonującym 3-setowym pojedynku półfinałowym uległ późniejszemu zwycięzcy całych zawodów, a Magda w półfinale przegrała z Natalią Róg.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się jak zwykle również Michał Kosztyło (najmłodszy uczestnik turnieju ) oraz Ilona Gwóźdź zajmując piąte miejsca.
W działalność klubu coraz bardziej angażują się rodzice zawodników, którzy coraz częściej występują w roli kibiców i opiekunów podczas turniejów. Na turnieju w Nowej Dębie obecni byli Grzegorz Kufel i nasz "operator filmowy" Rafał Kosztyło którego filmiki z naszych zawodów można znaleźć na youtube.