Rafał i Mateusz brązowymi medalistami

(20.03.2011 r.)  Na rozegranych w Ropczycach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów Rafał Skrzek i Mateusz Ciurkot zdobyli brązowy medal. W meczu o wejście do finału przegrali z rozstawioną z numerem jeden parą Jacek Kołumbajew(AZSUW Warszawa)/Paweł Prądziński(UKS 15 Kędzierzyn Koźle). W grze pojedynczej młodzieżowców Rafał zajął V miejsce ulegając w pojedynku do strefy medalowej z Pawłowi Prądzińskiemu (UKS 15 Kędzierzyn Koźle). Natomiast Mateusz w grze mieszanej wraz ze swoją partnerką z Suchedniowa Joanną Stobiecką zajął ostatecznie piąte miejsce przegrywając w meczu o wejście do strefy medalowej z późniejszymi złotymi medalistami mistrzostw Maciejem Poulakowskim i Anetą Wojtkowską. W kategorii juniorów punktowane piąte miejsce w grze podwójnej zajął Michał Zaucha występujący w parze z Damianem Malskim ( AZSAGH Kraków). Zawodnicy z naszego województwa zdobyli jeszcze dwa brązowe medale.Pierwszy w grze podwójnej młodzieżowców Mateusz Czachor(MKS Stal Nowa Dęba) występujący w parze z Damianem Brojem z Kędzierzyna i Sebastian Sado(UKS Sokół Ropczyce) występujący z Danielą Kobeluch również z Kędzierzyna Koźla.