MMM Gorlice 2011

(1.05.2011 r.)W Gorlicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w badmintonie . W zawodach udział wzięli najlepsi zawodnicy z Podkarpacia i Małopolski.

Nasz klub reprezentowali: Agnieszka Szymaszek, Paulina Wilczyńska, Marlena Marć, Agnieszka Śledziewska, Kamil Michałek, Patryk Michałek i Jakub Kufel. Miejsca punktowane naszych badmintonistów w poszczególnych grach zdobyli :
Gra pojedyncza dziewcząt:
I miejsce – Agnieszka Szymaszek
V miejsce – Paulina Wilczyńska.
VII miejsce- Marlena Marć
Gra podwójna dziewcząt:
V-VIII miejsce- Marlena Marć/Paulina Wilczyńska
V-VIII miejsce - Agnieszka Śledziewska/Paulina Janus (Mielec).
Gra mieszana:
III miejsce – Kamil Michałek/Agnieszka Szymaszek
III miejsce – Patryk Michałek/Agnieszka Śledziewska.
Dzięki tym wysokim miejscom indywidualnym UKS „Orbitek” jako drużyna uplasowała się na drugim stopniu podium ulegając jedynie ekipie AZS AGH Kraków, a Agnieszka Szymaszek zajęła drugie miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika Mistrzostw. Należy też nadmienić, że nasi młodzi badmintoniści przyczynili się w bardzo dużym stopniu do wygranej reprezentacji Padkarpacia nad reprezentacją Małopolski 29-26.