OOMŁ - Podlasie 2011

W dniach 5-8.05.2011 r. w Suwałkach odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników : Katarzyna Gruszka , Alicja Siwula , Anita Mielniczek , Gabriela Ślisz , Magdalena Machnik, Rafał Gurga , Konrad Zaucha i Maciej Jajkiewicz. Nasi zawodnicy z pośród wielu szans medalowych wykorzystali tylko jedną w grze podwójnej chłopców gdzie Rafał Gurga i Konrad Zacha zdobyli brązowy medal. Piąte miejsca zajął mixt Katarzyna Gruszka / Konrad Zaucha oraz Katarzyna Gruszka która w grze pojedynczej przegrała po zaciętym trzy setowym pojedynku z rozstawioną z numerem 1 Karoliną Janowską z UKS Hubal Białystok awans do półfinału. Dziewiąte miejsca zajęli : w grze podwójnej Gabriela Ślisz / Anita Mielniczek oraz w grze mieszanej Alicja Siwula/ Maciej Jajkiewicz. Dla Podkarpacia medale zdobyły jeszcze zawodniczki UKS Sokół Ropczyce Katarzyna Myzia ; złoty w grze mieszanej z Wojciechem Kurzyńskim z UKS Trójka Tarnobrzeg i srebrny z Joanną Stanisz która zdobyła złoty medal w grze pojedynczej. W klasyfikacji województw nasze województwo zajęło wysokie drugie miejsce. Nasz klub został sklasyfikowany na siódmym miejscu z pośród wszystkich startujących klubów. Nadmienić należy że drugie miejsce z klasyfikacji klubowej zajął UKS Sokół Ropczyce.