Puchar Gajdy w Ropczycah

W dniu 10 września 2011 r. na Hali Sportowej w Ropczycach odbył się coroczny Podkarpacki Festiwal Badmintona imienia Jana Gajdy. W tym roku wystartowali zawodnicy z Ropicy Polskiej, Kędzierzyna Koźle, Warszawy, Przemyśla, Nowej Dęby, Tarnobrzega, Dubiecka, Straszęcina i Ropczyc. Z naszych zawodników bardzo dobrze zaprezentował się nasz kandydat do medalu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Rafał Gurga, który po znakomitej grze pokonał w finale utytułowanego zdobywcę złotego medalu w grze mieszanej  na OOMŁ w Suwałkach Wojciecha Kurzyńskiego z Tarnobrzega.   (">Fragmenty meczu). W grze podwójnej juniorów po trzy-setowym pojedynku nasza para Michał i Konrad Zaucha uległa w finale parze Sado/Sado.  Drugie miejsce w grze deblowej zajęła również nasza para dziewcząt Katarzyna Gruszka / Justyna Zaucha, które uległy również parze z Ropczyc Anna Moskal/Dominika Pyrc. W grze mieszanej juniorów zwycięsko z rywalizacji wyszła para Sebastian Sado UKS Sokół Ropczyce oraz Kinga Stefańska reprezentująca w tym sezonie nasz klub. Drugie miejsce dla pary gospodarzy Bartosz Curzytek oraz Anny Moskal.  Trzecie miejsce w tej konkurencji zajęła para mistrzów Polski juniorów młodszych z tego roku Wojciech Kurzyński UKS Trójka Tarnobrzeg oraz Katarzyna Myzia UKS Sokół Ropczyce a także obiecująca para Rafał Gurga oraz Joanna Stanisz UKS Sokół Ropczyce. W śród młodzików piąte miejsce w grze pojedynczej zajęła nasza jedyna młodziczka Paulina Wilczyńska a w grze podwójnej młodzików trzecie miejsce zajęli Patryk i Kamil Michałek.