Drużynowe Mistrzostwa Polski

10 grudnia 2011 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ropczycach rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Na starcie tej imprezy stanęło 20 zespołów dziewcząt i chłopców. Nasz klub reprezentowały dziewczęta zarówno w kategorii juniorek ( Anna Moskal, Kinga Stefańska, Katarzyna Gruszka, Dominika Pyrc, Justyna Zaucha) jak i juniorek młodszych ( Magdalena Machnik, Agnieszka Szymaszek, Anita Mielniczek i Gabriela Ślisz.

W kategorii juniorek młodszych do walki o medal nasza drużyna przystąpiła z UKS Kiko Zamość. Mimo bardzo wyrównanego pojedynku nasz zespół uległ 0:3. Wszystkie pojedynki kończyły się w trzecich setach. Ostatecznie nasze juniorki młodsze zajęły piąte miejsce z nadzieją że za rok będzie lepiej. Drużyna juniorek mając już zapewniony brązowy medal przystąpiły  do walki o finał z mocną drużyną z Hubala Białystok. Nasza drużyna wobec osłabienia z powodu kontuzji Kingi Stefańskiej stoczyła bardzo wyrównany pojedynek. Przy stanie 2:2 o zwycięstwie miał zadecydować pojedynek w grze pojedynczej w której na przeciwko zawodniczce z Białegostoku stanęła Justyna Zaucha. Niestety przy stanie 4:2 dla Justyny pojedynek został przegrany z powodu kontuzji naszej zawodniczki. I tak po mistrzostwach pozostał niedosyt ale taki już jest sport, piękny ale czasem bardzo okrutny.