Krajowy Turniej seniorów i młodzików w Ropczycach

W sobotę 17 grudnia w Ropczycach, rozegrany został Krajowy Turniej Seniorów i Młodzików w badmintonie. Nie mogło na nim zabraknąć naszych zawodników.

Wśród seniorów podwójne zwycięstwo odniósł Rafał Skrzek, wygrywając grę podwójną mężczyzn w parze z Mateuszem Czachorem z Nowej Dęby i grę mieszaną z klubową koleżanką Anną Moskal. Drugie miejsce w deblu mężczyzn zajął Wojciech Buczyński i Sebastian Sado, a trzecie Mateusz Ciurkot  z Mateuszem Dynakiem ze Słupska. Trzecie miejsce w singlu kobiet zajęła Anna Moskal , również trzecie miejsce w deblu kobiet wywalczyła Karolina Buczyńska  z Martyną Personą z Krakowa. W turnieju młodzików nasz klub  reprezentowała czwórka zawodników: Paulina Wilczyńska, Michał Kosztyło, Wiktor Grzyb i Jakub Kufel. Paulina uplasowała się na drugiej pozycji w deblu dziewcząt w parze z Magdaleną Golenią z Ropczyc. Piąte miejsca w grze podwójnej chłopców zajęli Wiktor i Michał, a w grze pojedynczej chłopców również piąte miejsce wywalczył Kuba.