Kolejny udany występ najmłodszych

W dn.21.01.2012r. w Nowej Dębie odbył się trzeci w tym sezonie, a pierwszy w tym roku Wojewódzki Turniej Dzieci w badmintonie. Z zawodach uczestniczyli zawodnicy z następujących klubów: MKS „Stal” Nowa Dęba, UKS „Start” Widełka, UKS TKKF „Sprint” Rzeszów, UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl, UKS „Jagiellonka” Medyka, UKSB „Volant” Mielec, UKS „Arka” Umieszcz oraz oczywiście UKS „Orbitek” Straszęcin. W kategorii dziewcząt udział wzięło 18 osób, natomiast wśród chłopców 27 osób.GALERIA.

Nasz klub reprezentowali: Anna Stasiowska, Klaudia Świątek, Joanna Szerszeń, Ilona Gwóźdź, Michał Kosztyło, Patryk Michałek, Wiktor Grzyb, Gabriel Grzyb, Sebastian Gąsior, Krystian Czekański, Tomasz Giermata oraz Jakub Kusza. Dwunastoosobowa ekipa ze Straszęcina spisała się po raz kolejny bardzo dobrze. W kategorii chłopców w finałowym meczu po raz kolejny spotkali się nasi młodzi adepci badmintona Patryk Michałek i rok młodszy Michał Kosztyło. I tym razem lepszy okazał się Partyk, jednak widać, że Michał powoli depcze po piętach starszemu koledze. Na trzecim stopniu podium znalazł się Wiktor Grzyb, który systematycznie, małymi krokami goni czołówkę. W kategorii dziewcząt na trzecim stopniu podium znalazły się dwie nasze zawodniczki: Klaudia Świątek oraz Anna Stasiowska, które fazę grupową przeszły jak burza, jednak w meczach o finał nie sprostały zawodniczkom z Nowej Dęby. Miejsca V-VIII zajęły Joanna Szerszeń oraz Ilona Gwóźdź. Podczas uroczystości z okazji 45-lecia pracy trenera Stali Nowa Dęba Antoniego Malcharka w imieniu zarządu klubu życzenia  złożył  Wiceprezes d.s organizacyjnych klubu Grzegorz Cebula wręczając jubilatowi pamiątkowy dyplom.