Forma idzie w górę !!!!

Kolejne dobre występy Orbitka!!! Tym razem MKS "Orlicz" Suchedniów gościł na swojej hali ponad 300 zawodników z 7 krajów. Badmintoniści rywalizowali w kategoriach U19, U17, U15 i U13. Nasz klub uplasował się na 4 miejscu wśród 50 klubów. Nasi zawodnicy udowodnili po raz kolejny, że to właśnie Orbitek, jest jednym z najlepszych klubów badmintonowych  na Podkarpaciu. W największym stopniu do tego sukcesu przyczynili się medaliści tego turnieju. Wojciech Buczyński zwyciężył w grze podwójnej U19 w parze z Dominikiem Stebnickim (Technik Głubczyce),

a w grze mieszanej zajął 3 miejsce wraz z Anną Belicką (Orlicz Suchedniów). Rafal Gurga i Gabriela Ślisz zajęli 2 miejsce w grze mieszanej U17.  Rafał stanął również na najniższym stopniu podium w grze pojedynczej. Srebrny medal w grze podwójnej U13 wywalczyli Kuba Kufel i Patryk Michałek. W ćwierćfinałach, bardzo bliscy medalu byli: Magdalena Machnik i Katarzyna Słomba (Volant Mielec), Anita Mielniczek i Gabriela Ślisz w deblu U17, Konrad Zaucha i Wojciech Kurzyński (Trójka Tarnobrzeg) w deblu U19, Katarzyna Gruszka i Aleksandra Skrzyńska (Kiko Zamość) w deblu U19, Patryk Michałek w singlu U13, Agnieszka Szymaszek w singlu U15, Jakub Kufel i Paulina Wilczyńska w mikście U13. Takie wyniki naszych zawodników pozwalają ze spokojem patrzeć w przyszłość. Następnym startem zawodników Orbitka będzie Krajowy Turniej Elity i Juniorów Młodszych w Ropczycach w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy. Wyniki