Sukcesy Orbitka w Ropczycach!!!

W sobotę 6 października w Ropczycach rozegrany został Krajowy Turniej Elity i Juniorów Młodszych. O zwycięstwa walczyli zawodnicy z kilku badmintonowych klubów z Polski, m.in. AZS UWM Olsztyn, AZS AGH Kraków, Kiko Zamość, Sokół Ropczyce, Stal Nowa Dęba, Orliki Ropica Polska, Aktywna Piątka Przemyśl. Orbitek reprezentowało 7 zawodników. W kategorii "Elita" w grze podwójnej mężczyzn zwyciężyła para Orbitka - Rafał Skrzek i Przemysław Urban, a brązowy medal wywalczył Mateusz Ciurkot w parze z Mateuszem Czachorem z Nowej Dęby. Srebrny medal w grze pojedynczej zdobył Przemek Urban. W kategorii U15 zdobyliśmy 2 złote medale: Magda Machnik i Katarzyna Słomba (Volant Mielec) w deblu dziewcząt i Anita Mielniczek / Krystian Chrząścik (Orliki Ropica Polska) w mikście; 3 srebrne: Rafał Gurga w singlu, Anita Mielniczek i Gabrysia Ślisz w deblu, Rafał Gurga i Gabrysia Ślisz w mikście; 1 brązowy - Magda Machnik w singlu.  W najbliższą sobotę i niedzielę nasi zawodnicy będą rywalizować w Suchedniowie na Krajowym Turnieju Elity, U15 i U13. Życzymy sukcesów.